Sara nxjerr foton me Andin

Prishtinë | 27 Shk 2021 | 16:36 | Nga Ekonomia Online

Takimi mes Andit dhe Sarës ka nxitur debate të mëdha në studion e Për’puthen, sidomos nga Jasmina.

Brunja bukuroshe tha se Andi nuk tregoi respekt për të në këtë takim, edhe pse ai u shpreh se ishte më i ngurtë në takimin më Sarën, për shkak të saj.

“Për inat shkova me...”/ Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh

Megjithatë, Sara nuk u ndal me kaq dhe së fundi publikoi një fotografi krah Andit, ku në mbishkrimin e fotos hodhi kunja.

“Për inat të vjehrrës shkova me mullixhiun”, ka shkruar ajo në postimin e saj në Instastory.

“Për inat shkova me...”/ Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh

Të ngjashme