Sarah tregon çfarë nuk i pëlqen te Dj PM

Prishtinë | 22 Sht 2022 | 14:41 | Nga Ekonomia Online

Blogerja e njohur Sarah Berisha ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe gra” ku edhe ka zbuluar detaje nga jeta e saj private dhe profesionale.

Ndër të tjerash ajo ka folur edhe për partnerin e saj, Dj PM për te cilin i ka treguar disa nga veprimet të cilat nuk ia pëlqen.

“Gërhet natën, ndonjëherë aq shumë sa që të nxjerr gjumin”, është shprehur Sarah.

Sarah dhe Dj PM romancën e tyre e nisën gjatë kohës sa po qëndronin brenda shtëpisë së BBV-së duke e vazhduar më pas edhe jashta shtëpisë.

Dyshja po e shijojnë lidhjen e tyre, madje këtë verë ata i shijuan pushimet e para si çift.

Të ngjashme