Sasa e “O sa mirë” e konfirmon ndarjen nga burri (Video)

Prishtinë | 27 Pri 2017 | 21:41 | Nga

Këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishin të ftuara dy aktoret e serialit “O sa mirë”, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri.

Ato folën rreth serialit, se si kanë filluar karrierat e tyre dhe planet që kanë rreth aktrimit.

Mirëpo Adriana Matoshi – Sasa, është rrëfyer se është ndarë me dikë vetëm fizikisht, por asnjëherë emocionalisht.

Se për kë bëhet fjalë, ndiqni emisionin:

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme