Schwimmer publikon një imazh duke u përqafuar me Aniston, ndërsa thuhej se kishte një tërheqje në mes tyre

Prishtinë | 08 Qer 2021 | 15:29 | Nga Ekonomia Online

David Schwimmer i gëzoi edhe një herë fansat e “Friends” teksa postoi një sërë fotografish nga prapaskenat duke përfshirë një të tillë duke përqafuar Jennifer Aniston.

Gjatë episodit special të ribashkimit, u zbulua se çifti kishin një ‘goditje’ reciproke me njëri-tjetrin gjatë shfaqjes, por që kurrë nuk vepruan sipas kërkesave të tyre.

Përqafimi i tij me Jennifer po ashtu ishte i përfshirë në galeri në të cilën shkroi, “Pas një dite shumë të gjatë, përqafimi i fundit i natës”.

Seti fotografik kishte të bënte me të gjitha prapaskenat nga ribashkimi i “Friends”, i transmetuar muajin e kaluar.

Takimi i shumëpritur i serialit u publikua zyrtarisht në HBO Max dhe fansat arritën të mësonin më shumë për ekipin e preferuar e gjithashtu të shihnin përplasjet në mes David dhe Aniston.

Aktorja më pas kujtoi bisedën që kishte bërë me Davidin përpara puthjes së tyre të parë në ekran.

Të njëjtit gjithashtu kaluan kohë të madhe së bashku gjatë xhirimeve të serialit.

Sidoqoftë, Courteney Cox dhe Matthew Perry të dy deklaruan se ‘dinin’ më shumë për tërheqjen në mes tyre – edhe pse nuk konfirmuar asgjë deri më tani. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme