Selena Gomez fiton rol në komedinë “Only Murders in the Building”

Prishtinë | 08 Gus 2020 | 17:59 | Nga Ekonomia Online

Seriali tregon për tre të panjohur të cilët ndajnë të njëjtin fiksim për krimin dhe befasisht e gjejnë njëri tjetrin të përfshirë në një të tillë, raporton Female First.

Selena është shprehur se këtë rol e ka pranuar pasi donte diçka që do të mund ta mbante të ngazëllyer pas karantinës nga pandemia, transmeton KOHA.

Steve Martin, 74, dhe Martin Short, 70, bashkëpunuan shumë herë gjatë dekadave të fundit dhe u shfaqën së bashku në klasikën moderne të komedisë ‘Three Amigos’ dhe ‘Father Of The Bride’.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme