Selfiet që morën më shumti like në vitin 2016

Prishtinë | 16 Dhj 2016 | 22:45 | Nga

Pak kohë na ndajnë nga ndërrimi i viteve dhe të gjithë bëjnë përmbledhjen për vitin që lamë pas dhe atë që po vjen. Edhe për personazhet VIP ky vit ka qenë mjaft i ngjeshur, me sukseset, por edhe dështimet e tyre.

Por, ndërsa disa kanë shkëlqyer në muzikë, kinema apo art, të tjerë kanë gjetur mënyra të tjera për të tërhequr vëmendjen.

Disa prej vajzave janë bërë të famshme falë ‘selfieve’ që kanë postuar në rrjetet sociale. Nga Adriana Lima tek femrat e tjera seksi, ndiqni ‘selfiet’ më të pëlqyera për këtë vit.

 

https://www.instagram.com/p/BFyw3alMFuG/?taken-by=salmahayek&hl=en

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme