Sharone Stone, 62 vjeçarja me forma mahnitëse trupore

Prishtinë | 07 Mar 2021 | 13:41 | Nga Ekonomia Online

Sharon Stone po mahnitë me format trupore edhe pse është në moshën 62 vjeçare.

Aktorja e famshme hollivudiane është ikonë e filmit të viteve të 90-ta dhe pavarësisht moshës, ajo ende befason me paraqitjet e saj.

Së fundmi, Stone është shfaqur me veshje të markës së njohur Dolce and Gabbana, në një vend afër një bregdeti në SHBA.

Ylli i “Basic Instinct” kishte veshur një bluzë të shkurtër dhe një fund të zi ndërkohe që mbante take të larta.

Sharone Stone është e njohur si një prej femrave më tërheqëse në botën e hollivudit.

Image
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme