Shayk shkëlqen në fustanin e stilistit Johansen

Prishtinë | 14 Mar 2017 | 20:14 | Nga

Ajo është modele australiane që ka arritur majat e suksesit në SHBA, mes tjerash duke u bërë pjesë e engjëjve të “Victoria’s Secret”.

Pavarësisht se është mjaft e zënë, Shanina Shayk ka menaxhuar kohën për të shijuar diellin dhe rërën e Antiguas para se të rikthehet në New York.

26-vjeçarja ka postuar në Instagram foto me një fustan të stilistit australian, Johansen.

Ajo po ashtu do të bëjë një seri fotosh për Johansenin.

View this post on Instagram

@johansenofficial captured by ? @katepowerslovesyou ??

A post shared by SHANINA SHAIK (@shaninamshaik) on

View this post on Instagram

??? dress @areyouami

A post shared by SHANINA SHAIK (@shaninamshaik) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme