Shikoni Lucy Mecklenburgh, shtatzënë dhe me linja mahnitëse

Prishtinë | 15 Tet 2019 | 12:38 | Nga Ekonomia Online

Në fillim të këtij muaji, ajo ndau me ngazëllim lajmin se po pret një djalë foshnjë me të fejuarin e saj Ryan Thomas.

Dhe Lucy Mecklenburgh, 28 vjeçe, me dashuri shfaqi format e saj prej shtatzëne, kur u largua për të marrë pjesë në nisjen e koleksionit të Pronovias 2020 në Londër të hënën.

E veshur me një fustan luksoz të kaltër, ish ylli i TOWIE ndoqi ngjarjen vetëm disa orë pasi zbuloi se ajo do të jetë larg nga burri i saj për një muaj të tërë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme