Shikoni se kë po e kopjon Leonora Jakupi (Foto)

Prishtinë | 10 Tet 2016 | 16:35 | Nga

As edhe kjo këngëtare nuk i shpëton dot “tundimit” për të kopjuar.

Por në anën tjetër themi është Kim-i e vetmja femër që frymëzon sidomos këngëtaret tona dhe nuk janë aq të afta për të krijuar një stil orgjinal të tyre, pavarësisht që tendencat e modes ndyshojnë çdo ditë. Ndalemi këtu te Leonora ku në këtë foto me dy gërsheta ka kopjuar plotësisht Kim Kardashian-in./Kosovarja/

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme