Shkumbin Ismaili publikon këngën “Mos dëgjo fjalët e botës”

Prishtinë | 08 Maj 2022 | 17:31 | Nga Ekonomia Online

“Mos dëgjo fjalët e botës” është titulli i këngës më të re të Shkumbin Ismailit që vjen e kompletuar nga ana vizuale.

Projekti i ri ka ardhur me muzikë të vet këngëtarit dhe me tekst të shkruar nga Artan Gjozi.

Incizimi është bërë nga Online Music Records, ndërsa për masterizimin e është kujdesur Simon Duggal.

Për anën vizuale është angazhuar Max Production që e ka bërë xhirimin e videoklipit.

Shkumbini i qëndron besnik stilit të tij muzikor që padyshim se do të pëlqehet nga fansat e muzikës së tij.

Të ngjashme