Shoqja i nxjerr fotot “sekrete”, ja si dukej e vogël Armina Mevlani

Prishtinë | 21 Nën 2019 | 13:44 | Nga Ekonomia Online

Blogerja e njohur Armina Mevlani është një ndë personazhet më të përfolur në median rozë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston shumë foto dhe video nga jeta e saj.

Në lidhje prej shumë vitesh me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin Armina shfaqet shumë e lumtur dhe këto ndjenja i tregon herë pas here në postimet që ajo bën në rrjetet sociale.

Por së fundmi ajo, ose më sakt e shoqja e saj e ngushtë Borana Baci ka hapur arkivat dhe ka publikuar disa foto ku shfaqet sëbashku me Arminën.

E këto foto i ka rispostuar edhe vetë blogerja në llogarinë e saj të Instagramit. Në foto edhe pse e vogël, Armina duket se ka ruajtur po të njëjtat tipare.

Të ngjashme