Shpallen fituesit e “C’est la vie”, kë votoi juria dhe publiku

Prishtinë | 08 Jan 2018 | 13:30 | Nga

Finalja e “C’est la vie”, në fund të mbrëmjes ka shpallur edhe çiftin fitues.

Kristi dhe Lindi kanë marrë kupën e këtij edicioni me votat e jurisë. Pasi kaluan fazën finale në garë me Orin dhe Anxhelën, Kristi dhe Lindi u votuan në unanim nga juria.

Për çiftet në garë pati edhe një çmim publiku nga votat e grumbulluara në faqen zyrtare të Tv Klan dhe nga votat në YouTube. Ky çmim shkoi për Big Mama dhe Skerdi Farinë.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme