Shpërthekohet Tayna…

Prishtinë | 06 Qer 2020 | 17:30 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Tayna ka zbërthyer xhinset dhe ka treguar të brendshmet për fansat e saj të shumtë në Instagram.

Ka disa javë që Tayna ka udhëtuar drejt Zvicrës, ku thuhet se do të xhirojë klipin për këngën e saj të radhës.

E ditën e sotme në Instagram ajo ka publikuar një video teksa ka provokuar me xhinset e zbërthyera.

Këto ditë emri i Taynës u lakua nga media e huaj “Daily Mail”, të cilët e ngatërruan me një nga mikeshat e reperit të famshëm Tyga.

Ndërsa gjatë periudhës së izolimit për shkak të Covid-19, Tayna u komentua gjatë pasi u tha se ajo u fut në Kosovë pa qëndruar dy javë në karantinë.

Të ngjashme