“Shqiptarët janë raca më e bukur”, Adrola Dushi pozon me maskën me shqiponjë

Prishtinë | 20 Sht 2021 | 13:46 | Nga Ekonomia Online

Adrola Dushi arrin që të mahnit fansat me secilën paraqitje që bën.

Ish-Missi konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare, me linjat të përkryera trupore dhe bukuri natyrale.

Modelja e famshme njihet edhe për thjeshtësinë e saj dhe “guximin” që shpesh herë të shfaqet pa makijazh.

Por, në imazhet që ka hedhur së fundi përveç thjeshtësisë, Adrola e dëshmoi se sa krenare ndihet që është shqiptare.

Të ngjashme