Shtatë vjet më parë – kështu dukeshin Nora Istrefi dhe Geta Beqa

Prishtinë | 14 Jan 2019 | 11:32 | Nga Ekonomia Online

Po ta shohim këtë fotografi, do mendonim se është shkrepur hiç më larg se verën e që e lamë pas.

Kaq pak pra kanë ndryshuar në pamje Nora Istrefi dhe mikja e saj më e mirë, kampionia Geta Beqa.

Dy vajzat po që janë super seksi dhe e mbajnë shumë veten edhepse nëna tashmë. E vetmja gjë që ka ndryshuar nga kjo fotografi e vitit 2012-të që u publikua nga Nora Istrefi në llogarinë e saj në Instagram, është masa trupore e Beqës, meqë ajo tani ka shumë më shumë muskuj.

Fotografia e tyre është realizuar në New York, ndërsa vajzat po duken shumë bukur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme