Shtëpia e familjes Beckham përmbytet nga vaska e stërmbushur me ujë

Prishtinë | 31 Maj 2020 | 11:21 | Nga Ekonomia Online

Victoria Beckham ka zbuluar se ka qenë e detyruar të thërret mjeshtrin gjatë distancimit social pasi që shtëpia e familjes së saj u përmbyt për shkak vaskës së stërmbushur me ujë, shkruan FemaleFirst.

Tashmë disenjatorja e modës, Victoria Beckham publikoi një video të mjeshtrit i cili po përdorte një aparat kundër lagështisë për të tharë tepihun.

Ajo shkroi, “ndreqje emergjente nga mjeshtri i distancuar socialisht! Kush do të thoshte?!”.

Victoria dhe bashkëshorti i saj, David, shpejtë pas incidentit publikuan foto duke ecur në natyrë.

“Ecje e së shtunës nën diell, por dikush s’është e impresionuar me kapelën time”, shkroi David Beckham, ish-futbollist i Manchester Unitedit.

Gruaja e tij u përgjigj duke thënë, “Kapela dukej ok, para se ta shkelte dikush”./GE

Image

Të ngjashme