Shtëpia e Meghan Markle del në shitje! Shikoni si ka jetuar para se të martohej me Princn Harry

Prishtinë | 07 Gus 2019 | 12:12 | Nga Ekonomia Online

Meghan Markle aktualisht është duke jetuar në një shtëpi luksoze në fshatin Frogmore, por para se të bëhej pjese ë familjes mbretërore, ajo ka jetuar në Los Angeles.

Së fundmi mediat e huaja bëjnë me dije se shtëpia e saj është nxjerrë në shitje për një vlerë prej 1.8 milionë dollarë.

Shtëpia e Meghan është magjepsëse dhe çdo gjë është e kuruar në detaje.

meghan markle home

Nëse futesh brenda vilës dykatëshe të Meghan të duket sikur je në një vend të shkëputur  nga bota, pasi ajo ka hapësirë të madhe dhe një oborr gjigant.

Në shtëpinë modeste të saj, ndodhen katër dhoma gjumi, tre banjo dhe një sallon i madh.

Në të nuk ka pishinë, megjithatë në Los Angles nuk ke nevojë për një të tillë, pasi plazhi është shumë afër.

meghan markle home
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme