Shumë seksi, andaj s’e lënë të hyjë në Louvre (Foto)

Prishtinë | 12 Nën 2018 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Blogerja australiane, Newsha Syeh, iu ankua 248 mije ndjekësve të saj në Instagram se iu është ndaluar hyrja në muzeun e famshëm Louvre në Paris.

Në hyrje të muzeut asaj iu është ndaluar hyrja për shkak të një fustani të zi provokues, me dekolte të thellë dhe pjesë të tejdukshme.

 

 

View this post on Instagram

 

Picasso would have loved my outfit ✨

A post shared by Newsha Syeh (@mewsha) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme