Si përherë, Jennifer Lopez shfaqet me plot stil në Los Angeles

Prishtinë | 06 Qer 2021 | 11:45 | Nga Ekonomia Online

Jennifer Lopez është duke pasur vëmendje të madhe të audiencës.

Një gjë e tillë ka ndodhur për shkak të ndarjes me Alex Rodriguez dhe afrimit me ish-të dashurin Ben Affleck, shkruan Daily Mail.

51-vjeçarja është parë me humor të mirë, teksa shihej duke u kontrolluar në një parking në Los Angeles.

Bukuroshja brune u vërejt e veshur me plot stil, duke mahnitur kështu të pranishmit ku ajo ishte.

Ajo zgjodhi që të mbajë një çantë elegante dhe një palë syze përmes së cilave i vëreheshin dytë.

Flokët e bukura të këngëtares ishin të lidhura lartë kokës, duke ia theksuar një pjesë të trupit.

Sidoqoftë kësaj, sa i përket jetës private po aludohet se Jlo do të bashkohet sërish me Ben.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme