Si vishen të famshmit për të shkuar në një ndeshje basketbolli?

LOS ANGELES, CALIFORNIA - DECEMBER 10: Actress Jessica Alba (R) and Gabrielle Union attend a basketball game between the Los Angeles Lakers and the Miami Heat at Staples Center on December 10, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Allen Berezovsky/Getty Images)
Prishtinë | 20 Jan 2019 | 18:44 | Nga Ekonomia Online

Vendosja se çfarë të veshësh në një lojë basketbolli apo futbolli nuk duhet të jetë e komplikuar.

Pothuajse të gjithë të famshmit tregojnë se të vishesh elegante me një bluzë të bardhë dhe xhinse, njofton Klan Kosova.

Por edhe të shtoni ndonjë aksesor apo të merrni ndonjë çantë interesante ia vlen sa për t’u ulur në vendet e publikut.

Mos anashkaloni ‘fuqinë’ e një bluze të bardhë

Kombinohuni me shoqen apo shokun tuaj

Klasike apo jo e zakonshme

Kombinoni klasiken me aksesorë të dukshme

Ju asnjëherë nuk gaboni nëse zgjidhni xhinse të kombinuara me xhinse

Përdorni bizhuteri t’i jepni jetë të thjeshtës

Të ngjashme