Sinan Vllasaliu publikon projektin muzikor “Imazhi”

Prishtinë | 23 Maj 2020 | 17:46 | Nga Ekonomia Online

Ai është njëri nga këngëtarët më të kërkuar për organizime, ahengje të ndryshme familjare dhe koncerte.

Bëhet fjalë për këngëtarin e estradës shqiptare, Sinan Vllasaliu i cili tashmë numëron vite karrierë në tregun muzikor.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ai ka njoftuar fansat se projekti i ri muzikor është lansuar ditën e sotme (e shtunë).

“Imazhi” titullohet kënga, ndërsa për instrumentalin e saj është përkujdesur Wirusi, teksa Ghulo ka shkruar tekstin.

Vllasaliu është mjaft aktiv në prodhimin e këngëve të reja, ku e fundit ishte në bashkëpunim me Genc Prelvukaj. 

Të ngjashme