Skerdi së shpejti sjell në treg këngën “Xheloze”

Prishtinë | 09 Maj 2021 | 18:20 | Nga Ekonomia Online

Rep-artisti i njohur, Skerdi, njihet në përgjithësi për mënyrën e veçantë të të interpretuarit projektet muzikore.

Përmes rrjeteve sociale ai gjithmonë informon 54 mijë ndjekësit, për më të rejat nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se së shpejti lanson këngën e re.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme