Skerdi sërish përkrahë boksieren Donjeta Sadiku

Prishtinë | 23 Jan 2019 | 15:31 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari nga Shqipëria Skerdi, shpesh herë me anë të postimeve ka treguar mbështetjen e tij për boksieren e njohur shqiptare Donjeta Sadiku, njofton Klan Kosova.

Përmes rrjeteve sociale, artisti disa herë thuri vargje me fjalë të mira.

Edhe sot, Skerdi ka postuar një foto të Donjetës në instastory pas lajmit se asaj i është rezervuar një vend në Lojërat Evropiane Minks 2019.

Këngëtari etiketoi emrin e saj dhe vuri mbi fotografi disa duartrokitje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme