Skivi publikon “Nitro”, intron e albumit të tij

Prishtinë | 11 Jan 2019 | 14:57 | Nga Ekonomia Online

Hip hop ylli i Babastars, Skivi, ka publikuar projektin e parë të tij nga albumi vijues.

“Nitro” titullohet projekti i parë që vjen si intro i albumit të ri që këtë vit vjen nga Skivi.

Publikimin e konfirmoi vet reperi në Instagra, teksa këngën e ka publikuar në të gjitha platformat, përveç në YouTube.

View this post on Instagram

A jeni edhe ju t’pajtimit me pru diqka t’re?

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on

Ai ka konfirmuar se në YouTube projekti vjen me videoklip shumë shpejt.

Skivi në këtë projekt thumbon rivalët dhe pjesën e skenës që nuk bëjnë muzikë kualitative sipas tij.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme