Sonte në vend të Donaldit do të hyjë Romeo, si do të reagojë Beatrix

Prishtinë | 07 Dhj 2021 | 16:14 | Nga Ekonomia Online

Në “Big Brother VIP” sonte do të ketë një ndërrim në mes vëllezërve binjak, gjë e cila është kërkuar që një kohë të gjatë nga ndjekësit.

Kjo gjë u bë e ditur përmes një njoftimi nga ana e BBV për mbrëmjen e sotme.

Kujtojmë, që Romeo ka reaguar përmes një shkrimi në profilin e Donaldit, për situatën e krijuar në mes trekëndëshit, Donaldit- Beatrixës dhe Borës.

“Mos ke frik të thuash të dua”, ka shkruar ai në llogarinë e Donaldit.

Pra, sonte mbetet të shihet se si do të reagojë Beatrix e a do ta njeh ajo Romeon.

Të ngjashme