Sot është yll, por ja si dukej Era Istrefi në fillore

Prishtinë | 17 Maj 2017 | 19:55 | Nga

Ajo sot është një këngëtare me famë botërore. Këngëtarja nga Kosova Era Istrefi, po gëzon për momentin suksesin që këngët e saj i kanë dhënë.

Teksa e shohim në skenë kaq të sigurt në vetvete, mendojmë ndonjëherë e tillë ka qenë gjithmonë? Pa dyshim që suksesi dhe dashuria e publikut e motivojnë përpara në rrugën e gjatë që Era ka nisur.

Por le të kthehemi pas në kohë sot dhe të shohim sesi Era ka qenë në shkollën fillore. Prive.al ka publikur një foto ku shfaqet Era së bashku me shoqet e veshur me një minifund xhins dhe geta dhe bluzë të verdhë. Nga veshja mund të themi se që atëherë Era paska patur stil…

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme