Spektakël në Super Bowl – Shakira e J.Lo performojnë bashkë (VIDEO)

Prishtinë | 03 Shk 2020 | 09:13 | Nga Ekonomia Online

Për dymbëdhjetë minuta në Miami, këtë të diel që lëm pas, Jennifer Lopez dhe Shakira, kanë bërë historinë si latinet e para që drejtuan një shfaqje të Super Bowl.

Dyshja performuan bashkë në shoun më të shikuar në planet SuperBowl Halftime Show, njofton Klan Kosova.

Halftime show’ është një spektakël që organizohet nga Pepsi në finalen e madhe të futbollit amerikan, që është një nga ngjarjet që shikohet më së shumti në botë, njofton Klan Kosova

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme