Spice Girls shpall datat e turneut për vitin 2019

Prishtinë | 11 Nën 2018 | 09:53 | Nga Ekonomia Online

Meqë tani janë bërë tejet të kërkuara, rikthimi i Spice Girls po lë ende përshtypje të madhe tek audienca.

Spice Girls kanë njoftuar katër datat e reja për turneun e tyre që i ribashkon.

Biletat janë në shtije që nga e shtuna. Dy net do t’i kalojnë në stadiumin Etihad të Manchesterit dhe stadiumin Wembley.

Emma Bunton, Geri Halliwell, Melanie Chisholm (Mel C) dhe Melanie Brown (Mel B), pa Victoria Beckhamin, do të mblidhen së bashku si katërshe për të sjellë turneun 2019.

Në Manchester do të performojnë më 29 dhe 31 maj ndërsa në Wembley më 13 dhe 14 qershor.

Image

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme