Stresi i jep fund lidhjes me të fejuarën e tij?

Prishtinë | 15 Kor 2019 | 17:47 | Nga Ekonomia Online

Ky detaj nga dyshja ka për t’ju habitur.

Kejsi ishte personi më i afërt i Stresit gjatë kohës kur reperi po vuante dënimin me burg, shkruan lajmi.net.

Madje edhe pas lirimit nga me anë të postimeve që po bënin çifti po dukeshin shumë të lumtur me lidhjen e tyre. Por tani duket se diçka paska ndodhur mes tyre. Kejsi ka fshirë të gjitha imazhet me Arkimedin.

Përveç kësaj bukuroshja shqiptare dhe Stresi hequr një tjetrin nga ndjekja në rrjetin social Instagram duke bërë edhe më të forta dyshimet pë një ndarje.

Në postimin e fundit Kejsi ka lënë një shkrim që duket si një dedikim për reperin: “Jepi dhuratën e mungesës atyre që nuk e vlerësojnë prezencën tënde,” shkruan Kejsi”

Të ngjashme