Superdhurata e Ronaldos për Georgina Rodriguez

Prishtinë | 27 Pri 2021 | 14:05 | Nga Ekonomia Online

Kur vjen momenti i dhuratave, Cristiano Ronaldo nuk kursehet aspak, aq më tepër kur bëhet fjalë për të dashurën e tij, Georgina Rodriguez.

Bizhuteri, fustane, çanta të shtrenjta dhe makina sportive, janë disa nga dhuratat për bukuroshen 27-vjeçare, por e fundit është e një tjetër dimensioni.

Ronaldo bleu një vilë për Georgina-n me vlerë 2,5 milionë euro, jo në Torino ku ata po jetojnë me fëmijët e tyre, por në Madrid.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme