“Sytë me lot për Kosovën”, kështu e uron Elvana Gjata 13-vjetorin e Pavarësisë

Prishtinë | 17 Shk 2021 | 15:00 | Nga Ekonomia Online

Elvana Gjata ka uruar Kosovën në 13-vjetorin e Pavarësisë

Elvana ka zgjedhur fjalët më të bukura në urimin për Kosovën.

Përmes një postimi në Instagram, artistja tha se ndjehet krenare për çka është sot Kosova dhe çka do të bëhet.

“13 vjet Pavarësi! Sytë me lot për Kosovën! Krenare për çka je sot dhe për çka do të bëhesh!”, shkruan ajo.

Ndërsa, në postimin tjetër, Elvana ndau pjesë nga koncerti i saj, ku këndonte këngë patriotike.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme