T.I. u kërkon falje vajzave të tij pas vdekjes së Kobe Bryant

Prishtinë | 29 Jan 2020 | 14:23 | Nga Ekonomia Online

Reperi T.I. u ka kërkuar falje vajzave të tij.

Pas vdekjes tronditëse dhe tragjike të legjendës së basketbollit, Kobe Bryant, T.I., i lindur si Clifford Harris Jr., ndau një seri fotografish në Instagram, duke u kërkuar vajzave të tij t’ia falnin “papërsosmëritë” e tij.

“Unë ju dua vajza më shumë sesa fjalori im do të më lejojë të shprehem. Ju jeni rritur aq shumë përpara syve të mi dhe keni lulëzuar në femra të reja të forta, të shkëlqyeshme dhe të pavarura”, ka shkruar muzikanti 39-vjeçar në postimin e tij. “Unë jam shumë krenar për ju të dyja dhe ju dua pa fund, më shumë sesa e dini ju”.

Ai vazhdoi: “Ju lutem më falni për çdo dhe të gjitha papërsosmëritë që shkaktojnë keqkuptime midis nesh …. Ju shihni që jeta mund të na hedhë, por sigurohuni, kurrë nuk do të gjeni veten në një vend shumë të lartë ose të ulët për mua që të jem atje për t’ju kapur kur të bini”.

T.I. e përfundon postimin duke thënë se ai dëshironte të përhapte mesazhin e tij të dashurisë para se të jetë tepër vonë, me gjasë duke iu referuar vdekjes së Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare, Gianna, në një aksident me helikopter të dielën.

“Unë thjesht nuk mund ta lë një sekondë tjetër të mos e bëj të ditur ndërsa ne jemi akoma këtu në këtë jetë së bashku”, ka shkruar ai. “Ju keni gjithë dashurinë time për gjithë jetën time”.

Reperi amerikan është baba i dy vajzave dhe ka një vajzë tjetër me këngëtaren Tameka Cottle.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme