Taylor Swift fshihet në valixhe për t’i shpëtuar paparacëve

Prishtinë | 16 Nën 2018 | 08:55 | Nga Ekonomia Online

Në vitin 2014 kishte rrjedhur një informacion se ka yje botërore që fshihen në valixhe të mëdha gjatë kohës sa po shkonin në aeroport apo ngjarje muzikore.

Në fakt, këtë e praktikoi thuhet për herë të parë Taylor Swift, e cila mundohet t’iu shmanget paparacëve duke u futur në një valixhe të madhe.

Truprojat e këngëtares janë fotografuar disa herë duke nxjerrë nga apartamentet e 28-vjeçares një valixhe të madhe të cilën e transportonin me shumë kujdes dhe delikatesë.

Edhe pse Taylor asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë teori ajo ka shpjeguar se mënyra se si i shmanget paparacëve kur del nga shtëpia nuk është aspak e zakonshme dhe as e rehatshme.

Miku i këngëtares, Zayn Malik ka konfirmuar këtë fakt duke thënë se është e çuditshme, por më se e vërtetë.

Ndryshe, amerikania thuhet se vuan nga ankthi i paparacëve dhe kjo është forma e vetme e shmangies së tyre.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme