Tayna “dridh” Instagramin (Video)

Prishtinë | 14 Nën 2019 | 15:39 | Nga Ekonomia Online

Ajo është shndërruar në një nga personazhet më të pëlqyera në trojet shqiptare e njëherësh shumë e përfolur nga publiku.

Dhe artistja nga Prizreni, Tayna, vazhdon të rrëmbejë vëmendje sa herë që ndan me ndjekësit postime në rrjetet sociale.

E tillë shfaqet edhe në videon e fundit të hedhur në rrjetin social, Instagram, derisa shfaqet tejet tërheqëse duke bërë ‘twerk’ para një publiku të gjerë, në një nga performancat e saj.

Duke mos përshkruar asgjë më shumë, Doruntina Shala (emri i vërtetë i Taynës) duket e mahnitshme dhe padyshim se mori gjithë vëmendjen e të pranishmëve.

View this post on Instagram

⚔️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Të ngjashme