Tayna ndryshon përsëri pamjen

Prishtinë | 17 Qer 2021 | 16:41 | Nga Ekonomia Online

Tayna ka bërë tjetër ndryshim në pamje.


Rep-artistja Tayna ka reaizuar tjetër ndryshim në dukje, teksa ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi, Tayna u shfaq me flokë ngjyrë vjollcë, ndërsa kishte veshur një kostum të ngushtë, i cili ia theksonte format trupore.

Me flokë të shkurtra e me ngjyrë vjollce, reperja mezi njihej dhe tregoi edhe një herë se guxon të eksperimentojë me dukjen.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Tayna mbetet “Ti harro”, të cilin e solli në bashkëpunim me Azetin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme