Tayna publikon imazhe me të kuqe dhe duket për mrekulli

Prishtinë | 24 Shk 2020 | 15:18 | Nga Ekonomia Online

Tayna është një prej artisteve më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale, ku publikon imazhe nga jeta dhe karriera e saj.

Doruntina Shala (emri i vërtetë i saj) numëron mbi 1.3 milion ndjekës në Instagram, ku shpesh ngacmon imagjinatën me imazhet që i publikon.

Kësaj radhe, këngëtarja ka bërë një koleksion fotografish, në të cilat dominon ngjyra e kuq dhe i ka shpërndarë në profilin e saj.

Nuk mungon edhe një videoxhirim i trupit të saj, por edhe fotografi nga videoklipi i këngës “Sicko”.

“Sepse e kuqja…”, është përshkrimi i thjeshtë që ua ka vënë reperja këtyre imazheve. 

View this post on Instagram

Because red…🌹

A post shared by Tayna (@tayna) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme