Të divorcuar por bashkë për hatër të fëmijëve

Prishtinë | 29 Tet 2018 | 12:31 | Nga Ekonomia Online

Ben Affleck dhe Jennifer Garner i çuan fëmijët për të parë një lojë të madhe.

Çifti tashmë i divorcuar u bashkua të shtunën mbrëma me fëmijët për ndeshjen e katërt të Ëorld Serie për të parë Boston Red Sox duke u përballur me Los Angeles Dodgers në Los Angeles, transmeton Klan Kosova.

Ben dhe Jennifer ishin me tre fëmijët e tyre të cilët nuk janë kapur nga aparati fotografik.

Red Sox përfundimisht fitoi ndeshjen me një rezultat final prej 9-6.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme