Të famshmit që ndryshuan pamjen drastikisht dhe që mezi mund t’i njihni

Prishtinë | 22 Tet 2019 | 13:04 | Nga Ekonomia Online

Nëse dëshironi të ndryshoni plotësisht pamjen tuaj, mënyra më e lehtë për ta bërë atë është të zgjidhni një stil të ri të flokëve.

Kjo është ndoshta arsyeja pse të famshmit janë aq të gatshëm për këto eksperimente në pamjen e tyre.

Dhe disa nga yjet shkojnë aq larg me idetë e tyre të reja për flokët që ndonjëherë është pothuajse e pamundur t’i njohësh ato me pamjen e tyre të re.

Joe Keery

Rose McGowan

Emma Watson

Ruby Rose

Emma Roberts

 Ansel Elgort

Charlize Theron

Kristen Stewart

Lenny Kravitz

Anne Hathaway

Pamela Anderson

Katy Perry

Justin Bieber

Ariel Winter

Të ngjashme