Të famshmit që u bën tullacë

Prishtinë | 29 Pri 2021 | 13:18 | Nga Ekonomia Online

Princi William ishte fituesi i sondazhit të fundit rreth asaj se cili njeri i famshëm tullac duket më tërheqës.

Kjo listë e sondazhit gjithashtu përmban njerëz si Jason Statham, Stanley Tucci, Patrick Stewart dhe të famshëm të tjerë.

Shumë prej tyre edhe pse i kanë humbur flokët, sërish duken të bukur dhe tërheqës, transmeton Klan Kosova, shkruan Bright Side.

Këtu më poshtë keni disa fotografi se di duken të famshmit pa flokë:Reklamë

John Travolta

Ben Kingsley

Stanley Tucci

Woody Harrelson

Prince William

Jason Statham
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme