Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina festojnë përvjetorin e romancës së tyre

Prishtinë | 16 Maj 2021 | 14:20 | Nga Ekonomia Online

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, sot (e diel) feston një ditë të veçantë.

Ajo dhe partneri i saj, trajneri i fitnesit, Adonis Morina, janë së bashku prej shumë vitesh dhe sot festojnë përvjetorin e lidhjes.

Ylli i “Kafeneja Jonë” ka ndarë një postim në rrjete sociale përkrah bashkëshortit duke e uruar për këtë përvjetor.

“Urime përvjetorin shpirt. Le të plakemi të rrudhur së bashku. Ju do të jeni gjithmonë dashuria ime. Të dua”, ka shkruar ajo.

Reagimet në hapësirën për komente kanë qenë të menjëhershme nga miqtë dhe ndjekësit e tyre.

Të ngjashme