Teuta Rugova mungon në Kuvend, por jo në klubet e natës (Foto)

Prishtinë | 14 Sht 2018 | 21:14 | Nga

Teuta Rugova është deputetja më pak aktive në Kuvendin e Kosovës.

Ndonëse ka 8 vite që është pjesë e Kuvendit, por numërohen në gishta rastet kur ajo ka folur aty.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Mirëpo, edhe pse mungon shpesh në Kuvend, Teuta Rugova mungesat i ka të pakëta në klubet e natës.

GazetaBlic ka siguruar fotografi në ditë të ndryshme të saj në njërin nga klubet e kryeqytetit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme