Teuta Selimi publikon këngën e re

Prishtinë | 11 Dhj 2018 | 10:12 | Nga Ekonomia Online

Kishim paralajmëruar javën e kaluar se këngëtarja po vjen me një këngë të re.

Dhe kështu ndodhi. Teuta Selimi ka publikuar projektin më të ri muzikor para fansave të vetë.

“Zemrën fale”, titullohet kënga e re e bukuroshes, të cilën e ka shoqëruar edhe me video.

Kjo e fundit mësohet se është xhiruar në jashtë Kosovës dhe biondina shfaqet mjaft atraktive.

Tematikë e këngës bënë fjalë për një dashuri, ku një vajzë kërkon ta kalojë jetën me një djalë që tejet shumë e dashuron.

Theksojmë se muzikën e këngës e ka bërë Anxhelo Koci gjersa tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi.

Ndryshe, këngëtarja ka paralajmëruar se do të sjell edhe këngë të reja gjatë muajve të ardhshëm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme