Teuta Selimi së shpejti me klip të ri, mendon për duet me një reper (Video)

Prishtinë | 23 Tet 2016 | 13:43 | Nga

Këngëtarja Teuta Selimi ishte pjesë e emisionit Prive ku dha detaje mjaft interesante nga jeta e saj, private dhe publike.

Artistja deklaroi se gjatë kësaj jave ishte mjaft e angazhuar me këngën e re të cilës do t’i bëhet edhe videoklipi, por kjo nuk është risia e vetme sa i përket saj, sepse ajo po punon edhe në dy produksione të reja.

Teuta ka thënë më tej se është duke menduar për një duet, ndërsa këngëtarja dëshiron që në të ardhmen të bëjë një bashkëpunim me një reper.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme