“Thell” kënga e re nga Flaka Krelani

Prishtinë | 14 Shk 2019 | 14:50 | Nga Ekonomia Online

Flaka Krelani ka publikuar këngën e saj më të re “Thell”.

Tekstin dhe melodinë e ka shkruar Flaka Krelani.

Producent i këngës është XHODB, derisa për videon është përkujdesur Drilon Pantina.

Kënga është incizuar në studion “J2L Records”.

https://www.youtube.com/watch?v=rE5UytqYRKQ

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme