Tifoze e kujt është Emily Ratajkowski?

Prishtinë | 28 Kor 2017 | 11:38 | Nga

Emily Ratajkowski është një nga modelet më atraktive në botë.

Fotot e saj në Instagram bëjnë xhiron e botës dhe pëlqehen nga miliona adhurues, kryesisht të gjinisë mashkullore.

Modelja provokative kësaj radhe është shfaqur me numrin 10 të Juventusit, që tregon se ajo është një tifoze e zjarrtë e klubit Italian.

Emily duket se është numri “10” perfekt i Juventusit shkruan telegrafi. Kohë më parë polakja tha se ajo është e shtrenjtë, por nuk po e angazhojnë nga se është tepër seksi.

Image result for emily ratajkowski juventus

https://www.instagram.com/p/BXBFm9bF4Uy/?taken-by=emrata&hl=en

https://www.instagram.com/p/BW3wYw6F3rl/?taken-by=emrata&hl=en

https://www.instagram.com/p/BW3OkgkFxfD/?taken-by=emrata&hl=en

https://www.instagram.com/p/BWvCjRBF30R/?taken-by=emrata&hl=en

https://www.instagram.com/p/BWd3pWBlTn-/?taken-by=emrata&hl=en

https://www.instagram.com/p/BV4ylIPFrgp/?taken-by=emrata&hl=en

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme