Tolgahan, Almeda dhe djali i tyre, arrijnë në Kosovë

Prishtinë | 25 Sht 2019 | 09:51 | Nga Ekonomia Online

Siç raportoi Prive ditë më parë, Tolgahan dhe Almeda Sayisman arritën në Kosovë bashkë me të birin Efehan.

Tolgahan u bë i njohur për publikun  kosovar me rolin e tij, Çinar Ilgaz në serialin Lale Devri.

Ai po ashtu do të pritet nga Kujtim Gashi, Ministri në detyrë i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në kabinetin e tij bashkë me një delegacion turk të kryesuar nga aktori.

Më poshtë mund të shihni fotot momentin që familja e vogël arritën në Kosovë.

Të ngjashme