Trajneren e fitnesit e ndjekin 11 milionë veta (Foto)

Prishtinë | 12 Dhj 2017 | 15:07 | Nga

Modelja dhe trajnerja e njohur e fitnesit, Amanda Lee, ka 10.9 milionë ndjekës në faqen e saj në Instagram.

Dhe arsyet janë mëse të kuptueshme: Ajo ka një fizik të jashtëzakonshëm dhe tregohet mjaft “bujare”, duke postuar fotografi të shumta për fansat e saj.

Por, Amanda jep dhe këshilla të ndryshme për një trup sa më të shëndetshëm dhe në formë.

https://www.instagram.com/p/BcIygqWjRKI/?taken-by=amandaeliselee

https://www.instagram.com/p/BbnQL_SjGdL/?taken-by=amandaeliselee

View this post on Instagram

Do you think about me now and then

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

https://www.instagram.com/p/Ba7b7XjDcYB/?taken-by=amandaeliselee

View this post on Instagram

Back home 🍓

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme