Travis Scott merr roje shtesë për të mbrojtur gruan dhe vajzën

Prishtinë | 05 Dhj 2018 | 15:34 | Nga Ekonomia Online

Reperi i famshëm, Travis Scott, thuhet së ka shtuar numrin e rojeve për të mbrojtur gruan e tij Kylie Jenner dhe vajzën e tyre Stornmin, gjatë turitë të koncerteve që ai ka.

Sipas TMZ thuhet se rojet e sigurisë kanë kontrolluar prapaskenën dhe dhomën e veshjes për më shumë se një orë ,transmeton Klan Kosova.

26 vjeçari është në mes të koncerteve të tij në Astroworld.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme