Trixa befason me veprimin e fundit, shfaqet në fustan të nusërisë

Prishtinë | 24 Qer 2022 | 15:15 | Nga Ekonomia Online

Artistja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj tash e sa kohë vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

E këto postime të Trixes marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë.

Me paraqitjen e fundit në Instagram, Trixa ka befasuar ndjekësit e saj dhe ka marrë vëmendjen e publikut.

E veshur me fustan të bardh të nusërisë Ramosaj mahniti me pamje, ku dhe shfaqej më ndryshe.

Rikujtojmë se Trixa para disa muajsh është ndarë nga aktori Donald Veshaj. 

Të ngjashme